Рекомендуемые фотостудии

Fabrik studio
(067)7692076
Львов
ул. Половинна, 1
0

Доп.информация

10:00 – 20:00
200 грн
200-300 грн
500m²
3
3,5 - 4 м
Большие окна, Loft
 1. Моноблоки (импульсный свет)
 2. Бумажные фоны
 3. Подвесная система
 4. Предметный стол
 5. Реквизит
 6. Аквасъемка
 7. Вентилятор
 8. Аренда оборудования
 1. Гримерка
 2. Автостоянка
 3. Туалет
 4. Душ
 5. Интернет
 6. wifi
 7. Теплый пол
 8. Съемка при естественном освещении
 9. Проведение мастер-классов
Fabrik Studio - це найбільша фотостудія в Західній Україні загальною площею 500m² пропонує три окремі просторі зали, які підходять не лише для фото, а і для відео зйомки.

#Aqua – родзинка фотостудії. Єдина у Західній Україні повноцінно обладнана аквазона для зйомок з використанням різних водних спецефектів. Скляна стіна з каленого скла розміром 2х3m дозволяє використовувати велику площу скла для втілення найрізноманітніших задумів! Також зал Aqua оснащений системою рекуперації повітря, завдяки чому в залі завжди свіже і тепле повітря!

#WhiteHall – наш найбільший зал площею 200m² з переважанням білого кольору ідеально підходить для масштабних фото та відео зйомок. Також зал має 4 панорамних вікна розміром 2,5х3m що дозволяє по максимуму використовувати денне світло!

#LightRoom – його основна концепція – зал для предметної зйомки, каталогів та фотостоків. Фони та текстури дають можливості проводити всі види предметної зйомки!

Зручні години для роботи, можливості оренди декількох залів одночасно та бонусні програми для постійних клієнтів – усе це чекає Вас у Fabrik Studio!

Новости

У этого пользователя нет никаких материалов.

Фотографии


В фотогалерее пока нет фотографий
 

Отзывы

Оставить отзыв
Продолжить с Facebook
Имя:
Рейтинг студии:
плохо
отлично
Комментарии:
:) ;) B) :lol: :laugh: :cheer: :kiss: :silly: :ohmy: :woohoo: :whistle: :( :angry: :blink: :sick: :unsure: :dry: :huh: :pinch: :side: :evil: :blush: :S :P
     
Таня
Студія, де відчуваєш себе як вдома. Під час зйомки постійно пропонують смачну каву, чай і вкусняшки.
Знімала в їх залі Aqua вперше, адміністратори все розказали, як користуватись обладнанням, як регулювати напір води, асистували по можливості.
Була у них на заходах PhotoParty, це взагалі щось нове. Вони запрошують моделей, барменів, кухарів і перетворюють це на феєричну вечірку, і ти отримуєш не лише шанс поповнити своє портфоліо, а і поспілкуватись з професіоналами та поділитись досвідом з початківцями.
Рекомендую
13 июля 2017 22:10

     
Юрій
Поганий сервіс в студії. Перед моєю зйомку сталась затримка 10 хв і ніхто мені цей час не компенсував, якраз навпаки. Не рекомендую
06 июля 2017 03:36